• فروش قیر داخلی و صادراتی
  60/70 - 85/100

  کاربرد : راهسازی و جاده سازی

  قیر صادراتی
 • فروش قیر فله
  گازوئیل و هیدروکربن

  فروش داخلی و صادراتی به کشورهای همسایه ایران

  قیر صادراتی - قیمت قیر
 • صادرات قیر به آسیای میانه
  حمل و نقل ریلی و جاده ای

  ترکمنستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قرقیزستان و ...

  قیر صادراتی - قیمت قیر
 • قیر صادراتی
  بسته بندی و مظروف کاری قیر

  بشکه ، پلی بگ و بیتو بگ

  قیر صادراتی - قیمت قیر
قیر فناوران شرق - قیمت قیر - قیر صادراتی

قیر 60/70 صادراتی

275 $ FOB BND Port

قیر فناوران شرق - قیمت قیر - قیر صادراتی

هیدروکربن

660 دلار تحویل هرات

قیر فناوران شرق - قیمت قیر - قیر صادراتی

قیر فله داخلی

830/000 تومان

قیر فناوران شرق - قیمت قیر - قیر صادراتی

گازوئیل

D2 ایران تحویل دوغارون : 460 دلار

آغاز پروژه تعویض ۶۷ کیلومتر از خط لوله انتقال نفت خام مارون به اصفهان

با حضور مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران پروژه تعویض ۶۷ کیلومتر از خط لوله ۳۰ اینچ انتقال نفت خام مارون به اصفهان در استان خوزستان توسط بخش خصوصی آغاز شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری شرکت ملی پالایش و پخش یه نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه اصفهان، مهندس عباسعلی جعفری نسب مدیر عامل شرکت طی بازدید از مراحل آغازین پروژه گفت: پس از پیگرانی هوشمند، بررسی و تجزیه و تحلیل داده ها با توجه به میزان خوردگی، درصد و پراکندگی آن با نظر واحد مهندسی خوردگی و تعمیرات خط همچنین مدیریت منطقه اصفهان اجرای این پروژه در دستور کار قرار گرفت.

وی در خصوص ضرورت اجرای این پروژه گفت: برخی از خوردگی خطوط با تعمیرات جزئی و نصب نیم لوله برطرف میشود ولی برخی دیگر همانند ۶۷ کیلومتر از خط لوله بین مراکز انتقال نفت شماره ۱ تا ۳ مارون لازم بود جهت حفظ شرایط انتقال ایمن و پایدار نسبت به تعویض آن اقدام گردد.

مهندس جعفری نسب ادامه داد: این پروژه به مدیریت مهندسی و طرح های شرکت ابلاغ و پس از انجام مقدمات کار و برگزاری مناقصه و مشخص شدن پیمانکار به سرعت کارگاه تجهیز و مقدمات کار آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران مدت اجرای پروژه را ۲۸ ماه اعلام و خاطرنشان کرد: بخش عمده ای از لوله های مورد نیاز از قبل آماده و جهت اجرای پوشش به کارخانه مربوطه ارسال شده و به زودی کارهای اجرایی جوشکاری در مسیر خط نیز انجام خواهد شد که امیدواریم پیش از زمان پیش بینی شده به اتمام برسد.

جعفری نسب تصریح کرد: خط لوله نفت خام مارون- اصفهان با توجه به پایش مستمر و پیگرانی هوشمند در شرایط مطلوب و با ظرفیت مورد نیاز در حال سرویس دهی است و بر اساس نتایج پیگرانی اولویت های A و B انجام شده و اولویت C نیز توسط همکاران برنامه ریزی شده و پس از تعویض بخش هایی از این خط وضعیت بهتر نیز خواهد شد.

ایشان یکی از دغدغه ها را عدم رعایت حریم خط و گسترش واحدهای مسکونی شهری و روستایی دانست و در این خصوص ادامه داد: به دلیل توسعه برخی از شهرها و روستاهای مجاور این خط بخصوص در محدوده شهر میداود در استان خوزستان و در انتهای خط یعنی محدوده شهرهای ویلاشهر، نجف آباد و خمینی شهر در استان اصفهان توسط واحد مهندسی و طرح ها موضوع تغییر مسیر خط لوله در حال بررسی است که در صورت امکان فنی نسبت به تغییر مسیر برنامه ریزی خواهد شد.